Za Evropu bez strachu a nenávisti

Načítám Akce
  • akce již proběhla.
Description

25. dubna 2019, na pozvání Tomia Okamury, přijede do Prahy předsedkyně francouzského Národního sdružení (donedávna Národní fronty) Marine Le Pen a poslanec a předseda holandské Strany pro Svobodu Geert Wilders. Zvláště po bezprecedentních výrocích Tomia Okamury (například vyjádření k teroristickému útoku na Novém Zélandu), zvláště poté co poslanci SPD Tomia Okamury se veřejně paktují s neonacisty (například Jiří Kobza mluvil na akci Generace identity) a zvláště po teroristickém útoku spáchaným příznivcem SPD, cítíme potřebu se hlasitě vymezit této formě populismu a nenávisti. Přijďte tedy 25. dubna 2019 na Náměstí Míru. Po projevech bude probíhat průvod kolem Václavského náměstí.

Chceme žít v Evropě tolerantní. Chceme žít v Evropě, která se umí postavit lžím a nenávisti. Chceme žít v Evropě, která řeší skutečné problémy a není dějištěm populistického tlachání.

Demonstrace bude striktně nenásilná! Vítány jsou bubínky, píšťalky, vuvuzely, transparenty a vlajky EU, ČR, Francie, Holandska… Oficiální prohlášení později. Akce je řádně nahlášena.

Start Date - End Date

Dub 25, 2019 - Dub 25, 2019

Start Time - End Time

16:00 - 19:00

Event Location

náměstí Míru Praha, Hlavní město Praha 12000 Česká republika

Organizer

Pulse of Europe

Share This