Vážení přátelé, jsme spolek Pulse of Europe. Někteří nás možná znáte, někteří možná ne. Jsme sdružení občanů, kteří si přejí sebevědomé Česko v silné a spojené Evropě a kteří fandí Evropské unii a Euru. Děláme to zadarmo a z přesvědčení a financujete nás vy sami vašimi dary.

Od roku 2017 se věnujeme propagaci evropské integrace, evropských hodnot a Evropské unie. V první polovině tohoto roku jsme vedli intenzívní kampaň za zvýšení volební účasti v evropských volbách. A ta se skutečně zvedla a my jsme hrdi na to, že jsme se na tom mohli podílet.

Naše kampaň byla opravdu intenzívní a my jsme toho měli už dost. Ale teď po nějaké době, kdy jsme nabrali síly, oznamuje Česku a světu, že zase jdeme do toho!

Náš proevropský spolek, chce podpořit přijetí Eura v České republice. Chceme, aby se Češi více cítili jako Evropané, aby Evropa a EU nebyly pro ně fuj, ale aby pochopili, že jsou součásti Evropy a EU je jejich instituce. Chceme, aby v Česku stále platily evropské hodnoty pravdy, svobody a spravedlnosti. A chceme, aby lidé o EU věděli více, než ví teď.

Proto vás žádáme, abyste se nám pomohli. Způsobů je hodně. V Praze a v Plzni můžete začít pomáhat na našich akcích. Většina lidí, kteří k nám přišli, se s námi spřátelili a naše činnost se jim líbí, tak, že se stali pevnou součásti našeho spolku. Pokud byste chtěli založit svou místní buňku, rádi vám s tím pomůžeme. Stačí napsat na naše kontakty.

Ale můžete i pomoct tak, že budete šířit petici Pro Euro, budete šířit informace o nás a EU, sdílet naše příspěvky a maily. A v neposlední řadě můžete přispět na náš transparentní účet: 2101326850 / 2010.

Jak to bude vypadat konkrétně, proč děláme to, co děláme a kdo jsme, se dovíte zase příště.


Jménem Pulse of Europe
Marcela Pekníková, předsedkyně
Tomáš Peszyński