Pulse of Europe podporuje petici Pirátské strany za důstojnou reprezentaci Česka v Evropské radě, která požaduje, aby premiér Andrej Babiš nereprezentoval Českou republiku v Evropské radě a během dalších zahraničních jednání do doby, než se očistí v kauze Čapí hnízdo a začne dodržovat evropské předpisy ke střetu zájmů.

Problematika EU je naším oborem a nemůžeme zůstat stranou, pokud se objeví inciativa, která se snaží o to, aby Česko bylo plnohodnotným platným členem EU a Evropské rady a která se snaží o to, aby Česko nedělalo v EU hanbu, což je současný stav.

S touto petici se tak od nynějška setkáte na našem petičním stánku. Pokud se k nám nedostanete, petici naleznete na tomto odkazu: https://www.pirati.cz/assets/pdf/petice-za-dustojnou-reprezentaci-cr.pdf?fbclid=IwAR3FO9JVHgZ3yI5Y5eAMgj0vlXcDUmRST2nYdtaZ3FqF4Nt6stiNKjVOo-4Můžete si ji stáhnout a odeslat Pirátům, nikoliv nám.

Upozorňujeme jen, že Pulse of Europe je i nadále nadstranickou platformou a naše podpora se týká pouze této petice, nikoliv Pirátské strany jako celku, která však pro nás zůstává partnerem ke komunikaci o EU, stejně jako každá jiná česká nebo evropská strana. Děkujeme za podporu

Jménem Pulse of Europe
Marcel Pekníková
Tomasz Peszyński